ROCKSCAPE ADVENTURE

ROCKSCAPE ADVENTURE
je špeciálna tatranská (väčšinou zimná) edícia festivalu ROCKSCAPE. Jej ďalšie pokračovanie sa uskutoční v máji 2018 a pôjde o najvyššie položenú Depeche Mode Party (minimálne) v Československu!

Chcete zažiť neopakovateľné dobrodružstvo?
Predstavte si nádhernú tatranskú prírodu a partiu ľudí naladených na rovnakú DM-vlnovú dĺžku a hlavne trojdňovú nonstop party.

Ak ste na takéto dobrodružstvo pripravení,
tak sa určite stretneme 18. - 20. mája 2018 v Horskom Hoteli Popradské pleso na druhej edícii najvyššie položenej DEPECHE MODE PARTY v Československu!

Vstupenky

V cene vstupenky je ubytovanie od piatku do nedele v Horskom Hoteli Popradské pleso, vstup na koncerty, party a iné spoločenské aktivity, hotelová sauna a kaďa (nezabudnite si teda zobrať plavky).

  • Cena vstupenky: 45 € na osobu
  • Vstupenku získate zaplatením vyššie uvedenej sumy na číslo účtu: 0302433020/0900
  • IBAN: SK8009000000000302433020
  • do poznámky napíšete: DM Tatry a Vaše meno.

Ak budete platiť za viac ľudí, do poznámky napíšte aj ich mená.

Ubytovanie

Každý, kto zaplatí vstupenku na uvedený účet, si môže registrovať ubytovanie na mailovej adrese: rockscape.mirka@gmail.com
Pre registráciu uveďte Vaše meno. Ak chcete byť s niekým konkrétnym na izbe, uveďte to do mailu, alebo pošlite spoločnú rezerváciu. Hotel bude pre Vás pripravený od piatkového rána.

Strava a pitný režim

Hotel má vlastnú reštauráciu a bar s veľmi širokým sortimentom jedál (od raňajok po večerné obžerstvo) a nápojov (od čaju po Hennessy).

Nosiť si vlastné jedlo a chlast je preto úplne zbytočné!. Ceny sú viac než priaznivé a ani v najmenšom nepripomínajú ceny v okolitých tatranských strediskách.